MATERIAŁY WYKORZYSTANE DO STWORZENIA NASZYCH PRODUKTÓW

Materiał THERMOLITE® to izolacja zapewniająca ciepło i komfort bez uczucia ciężkości, nawet gdy nasze produkty są mokre. Membrana ta jest idealnie wspomaga aktywność outdoorową, ponieważ jest wygodna i lekka, a także zapewnia swobodę ruchu. Jej rdzeń to sieć włókien wypełnionych powietrzem dla zmniejszenia jej wagi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości. Thermolite® jest również nazywana “sztucznym włosiem niedźwiedzia polarnego”. THERMOLITE® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Invista®.

materiałyCCoolmax® to materiał, który swoją skuteczność zawdzięcza włóknom z system wyposażonym w system zarządzania wilgocią. Pot jest przepuszczany przez tkaninę i wypychany na zewnątrz, przez co szybko wyparowuje zapewniając użytkownikowi uczucie suchego komfortu. COOLMAX® fresh FX ma stałe antybakteryjne działanie dzięki substancji, która wykonana jest na bazie srebra i jest dodawana bezpośrednio do włókien podczas ich produkcji. COOLMAX® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Invista®.

materiałyTHCiepła, oddychająca, odporna na wilgoć i antystatyczna wełna Merino posiada zdolność do radzenia sobie z wilgocią, jak żadna inna przędza. Pochłania pot i uwalnia go w postaci pary, nie pochłania przy tym zapachu. Luksusowo miękka i delikatna w dotyku, reaguje na temperaturę Twojego ciała, utrzymuje ciepło, gdy jest zimno, a uwalniaja ciepło i wilgoć ciała, gdy jest gorąco. Naturalna elastyczność i sprężystość wełny Merino umożliwia naszym produktom łatwy powrót do pierwotnego kształtu po zakończonym użytkowaniu.

materiałyTH1PORELLE® to wodoodporna, oddychająca membrana, która została zaprojektowana do laminowania i tworzenia tkanin o wysokiej wydajności stwarzając gamę szerokich zastosowań rynkowych. Membrany Porelle są produkowane przez PIL MEMBRANES – firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem na. PORELLE® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy KL Technologies Group Limited.